Pas shiut, lopët dalin për pak freski në rrugët e Prishtinës - Bota Sot
Pas shiut, lopët dalin për pak freski në rrugët e Prishtinës

Prishtina

Pas shiut, lopët dalin për pak freski në rrugët e Prishtinës

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 20:21
Pas shiut, lopët dalin për pak freski në rrugët e Prishtinës

Në vend sot po mbizotëron mot me vranësira dhe shi, mirëpo, siç duket kjo nuk i ka penguar dy lopë të dalin në rrugët e kryeqytetit për të kollotur.

Nuk dihen nëse lopët kishin edhe pronarin përreth, mirëpo ato po kalojnë lirshëm nëpër rrugë.

Një lexues i Indeksonline ka dërguar disa fotografi ku shihen këto lopë duke shëtitur në rrugë, saktësisht në Lagjen “ Bregu i Diellit” në Prishtinë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat