Në këto lagje të Prishtinës sonte bëhet dezinsektimi hapësinor - Bota Sot
Në këto lagje të Prishtinës sonte bëhet dezinsektimi hapësinor

Prishtina

Në këto lagje të Prishtinës sonte bëhet dezinsektimi hapësinor

Më: 11 korrik 2019 Në ora: 07:27
Foto ilustrim

Sot do të fillojë faza e tretë e dezinsketimit hapësinor në Prishtinë.

Dezinstektimi sot do të bëhet tek Parku i qytetit, në Aktash, në Pejton, në qendër, tek Lagja e Muhaxherëve, Vellusha dhe Tophane.

Dezinstekimi nis në ora 19:00.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...