Shpend Ahmeti: Ramë Lahaj dhuroi emocione të veçanta për publikun e Prishtinës - Bota Sot
Shpend Ahmeti: Ramë Lahaj dhuroi emocione të veçanta për publikun e Prishtinës

Prishtina

Shpend Ahmeti: Ramë Lahaj dhuroi emocione të veçanta për publikun e Prishtinës

Më: 2 gusht 2019 Në ora: 16:09
Shpend Ahmeti

Ramë Lahaj kishte mbajtur mbrëmë një koncertë në Prishtinë, e në të cilin ishte i shoqëruar edhe nga soprano Besa Llugiqi, baritonët Kiril Manolov e Adhurim Grazda nën përcjelljen e orkestrës së dirigjuar nga David Crescenzi.

E për këtë koncertë ka shkruar në Facebook edhe kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, duke thënë se Ramë Lahaj dhe të tjerët që e kanë shoqëruar i kanë dhuruar momente të paharrueshme e emocione të veçant për publikun në Prishtinë.

Po ashtu ai u tregua falënderues edhe për Ramë Lahajn dhe të tjerët pasi që e kanë nderuar Prishtinën.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...