Dita e binjakëve, Osmani: Nënat janë heroina - Bota Sot
Dita e binjakëve, Osmani: Nënat janë heroina

Prishtina

Dita e binjakëve, Osmani: Nënat janë heroina

Nga: A.SH Më: 4 gusht 2019 Në ora: 21:32
Vjosa Osmani me vajzat e saj

Sot është dita Ndërkombëtare e Binjakëve, e cila po shënohet edhe në Prishtinë me moton “Dashuri e dyfishuar, gjumë i përgjysmuar” dhe deputetja e LDK-së, Vjosa Osmani, është nënë e dy binjakeve. Ajo ka shpërndarë një video në rrjete sociale, duke thënë se nënat janë heronia.

“Sot në #Prishtinë në Ditën Ndërkombëtare të Binjakëve me moton “Dashuri e dyfishuar, gjumë i përgjysmuar” 👭 #nënat_heroina#supermoms #BornTogetherFriendsForever”, ka shkruar Osmani në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...