Vdes motoçiklisti pasi përfundon jashtë rruge - Bota Sot
Vdes motoçiklisti pasi përfundon jashtë rruge

Prishtina

Vdes motoçiklisti pasi përfundon jashtë rruge

Më: 24 gusht 2019 Në ora: 16:35
Foto

Një person në fshatin Llapnasellë të Prishtinës, derisa drejtuar motoçikletën e tij nga pakujdesia ka humbur kontrollin duke përfunduar jashtë rruge dhe si pasojë i njëjti ka pësuar lëndime vdekje prurës.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat