Dëmet që nuk i rregullon askush - Bota Sot
Dëmet që nuk i rregullon askush

Prishtina

Dëmet që nuk i rregullon askush

Më: 31 gusht 2019 Në ora: 16:51
Dëmet që nuk i rregullon askush

Kompanitë e ndërtimeve vazhdojnë qëllimin e vet për t’i përfunduar ndërtesat që kanë nisur, por askush nuk kujdeset më për dëmet që ata shkaktojnë.

Kështu ka thënë një banorë në rrugën ‘Sali Nivica’, në Kodrën e Diellit. media ka dal në këtë rrugë të dëmtuar në dy vende nga kamionët e rënd të kompanive të ndërtimit, por që as komuna dhe as kompania e ndërtimet nuk i ka rregulluar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat