Arban Abrashi: Prishtina është dhe do të jetë me LDK-në - Bota Sot
Arban Abrashi: Prishtina është dhe do të jetë me LDK-në

Prishtina

Arban Abrashi: Prishtina është dhe do të jetë me LDK-në

Më: 30 shtator 2019 Në ora: 12:49
Arban Abrashi

Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Arban Abrashi, ka thënë se Prishtina është dhe do të jetë me LDK-në dhe me kandidaten për kryeministre Vjosa Osmanin, sepse besojnë në vlera dhe në qeverisje të ndershme.

“Më 6 tetor Prishtina do të jetë vetëm e LDK-së”, tha ai.

Postimi i Abrashit:

Prishtina është dhe do të jetë me LDK-në dhe me kryeministren Vjosa Osmani, sepse besojnë në vlera dhe në qeverisje të ndershme. Më 6 tetor Prishtina do të jetë vetëm e LDK-së.

#ArbanAbrashi13

#VjosaKryeministre

#LDK134

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...