Edhe një linjë më shumë në Prishtinë me 3-shin - Bota Sot
Edhe një linjë më shumë në Prishtinë me 3-shin

Prishtina

Edhe një linjë më shumë në Prishtinë me 3-shin

Më: 18 nëntor 2019 Në ora: 15:15
Pamje nga vendi i ngjarjes

Linja 3 Mati-Bardhosh e autobusit të Trafiku Urban Prishtinë, tash e tutje do të qarkullojë edhe nëpër fshatin Bërnicë të Ulët.

Lajmi është dhënë nga Komuna e Prishtinës.

Informatat e hollësishme për linjat dhe orarin e qarkullimit të autobusëve mund të i merrni në webfaqen e Trafikut Urban www.trafikurban-pr.com ose duke e shkarkuar aplikacionin Trafiku Urban për Android dhe IOS.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat