Këto janë qendrat mjekësore që ofrojnë shërbime gjatë festive të fundvitit në Prishtinë - Bota Sot
Këto janë qendrat mjekësore që ofrojnë shërbime gjatë festive të fundvitit në Prishtinë

Prishtina

Këto janë qendrat mjekësore që ofrojnë shërbime gjatë festive të fundvitit në Prishtinë

Më: 28 dhjetor 2019 Në ora: 15:42
Foto ilustrim

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se Qendra Kryesore e Mjekësisë Familjare, Qendra e Mjekёsisё Urgjente dhe Qendrat e Mjekësisë Familjare nr 2,4,5 e 6 , do të jenë kujdestare gjatë festive të fundvitit në mënyrë që të ofrojnë shërbime shëndetësore për të gjithë qytetarët sipas nevojës.

Datat dhe orari i kujdestarisë:

E mërkurë, 25 dhjetor 2019

E mërkurë, 1 janar 2020

E enjte, 2 janar 2020

E martë, 7 janar 2020

Qendra e Kryesore e Mjekёsisё Familjare 24 h

Rr. Fehmi Agani (Qendёr )

Qendra e Mjekёsisё Familjare 2 07:00 – 19:00

Rr. Vllezёrit Fazliu (Kodra e trimave )

Qendra e Mjekёsisё Familjare 4 24h

Rr. Myrvete Maksutaj (Afёr Medresës)

Qendra e Mjekёsisё Familjare 5 24h

Rr. Nёna Tereza (Dardania)

Qendra e Mjekёsiё Familjare 6 07:00 -19:00

Rr. Hyzri Talla (Bregu i Diellit)

Qendra e Mjekёsisё Urgjente 24 h

Rr. Fehmi Lladrovci.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat