Deputeti i VV-së Mefail Bajqinovci dëgjon nga afër ankesat e qytetarëve në Kuvendin Komunal të Prishtinës - Bota Sot
Deputeti i VV-së Mefail Bajqinovci dëgjon nga afër ankesat e qytetarëve në Kuvendin Komunal të Prishtinës

Prishtina

Deputeti i VV-së Mefail Bajqinovci dëgjon nga afër ankesat e qytetarëve në Kuvendin Komunal të Prishtinës

Më: 30 dhjetor 2019 Në ora: 14:21
Mefail Bajqinovci

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci gjatë ditës së sotme ka marrë marrë pjesë në takimin me qytetarë në kuvendin komunal të Prishtinës.

Bajqonovci së bashku me asambleistin e VV-së Eman Rrahmani , janë njoftuar nga afër me ankesat e ndryshme të qytetarëve.

Bajnovci arriti të fitojë mandatin e deputetit me një numër të konsiderueshëm votash nën siglën e Lëvizjes Vetëvendosje në zgjedhjet e 6 Tetorit.

Postimi i plotë:

Sot në cilësinë e Deputetit bashkë me asambleistin Eman Rrahmani morrëm pjesë ne diskutim me qytetarët në kuvendin komunal të Prishtinës.

Sot u informova shumë për ankesat dhe brengat e qytetarëve të Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat