Përfshihet nga flaka një autobus në Prishtinë - Bota Sot
Përfshihet nga flaka një autobus në Prishtinë

Prishtina

Përfshihet nga flaka një autobus në Prishtinë

Më: 15 shkurt 2020 Në ora: 14:25
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur para pak çastesh në Prishtinë.

Saktësisht në rrugën “Ilir Konushevci” është përfshirë nga flaka një autobus i trafikut urban i linjës “A6”.

Në vendin e ngjarjes kanë dal zjarrfikësit dhe policia.

Shkaqet që kanë dërguar deri të kjo nuk janë bërë të ditura ende.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat