Prishtina e braktisur, pas masav për parandalimin e koronavirusit - Bota Sot
Prishtina e braktisur, pas masav për parandalimin e koronavirusit

Prishtina

Prishtina e braktisur, pas masav për parandalimin e koronavirusit

Më: 23 mars 2020 Në ora: 00:34
Prishtina

Rrugët e kryeqytetit të Kosovës kanë qenë tërësisht të braktisura në orët e hershme të mbrëmjes së të dielës.

Masat e marra nga qeveria, si dhe paralajmërimet e IKSHPK’së duket se kanë pasur efekt tek qytetarët të cilët kanë zgjedhur të vetizolohen në mënyrë që të ulin rrezikun e prekjes nga virusi Covid-19.

Fotot janë të bëra nga Fitim Sopjani.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat