Dezinfektues nëpër autobusët urbanë në Prishtinë - Bota Sot
Dezinfektues nëpër autobusët urbanë në Prishtinë

Prishtina

Dezinfektues nëpër autobusët urbanë në Prishtinë

Më: 23 mars 2020 Në ora: 14:19
Foto nga autobusët urbanë në Prishtinë

Nëpër autobusët urbanë janë vendosur dezinfektues përderisa janë në funksion e sipër.

Kjo u bë e ditur nga Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Ai tha se kanë nevojë së paku punëtorët shëndetësorë dhe ata që ende punojnë të lëvizin.

“Transporti publik ndërpritet në 20:00 deri në masat e ardhshme. rriNshpi”, shtoi Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat