Ahmeti: Seriozisht, trus në shpi - Bota Sot
Ahmeti: Seriozisht, trus në shpi

Prishtina

Ahmeti: Seriozisht, trus në shpi

Më: 27 mars 2020 Në ora: 12:09
Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti i ka bërë thirrje edhe nëj herë kryeqytetasve që të qëndrojnë në shtëpi.

Ai në një postim në Facebook ka shkruar “Seriozisht, trus në shpi!#rriNshpi” në kohën kur numri i të prekurve nga koronavirusi në Kosovë ka arritur në 86, me një rast të vdekjes dhe një të shëruar

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat