Ahmeti tregon se sot dezinfektuan edhe shtëpinë për persona të moshuar - Bota Sot
Ahmeti tregon se sot dezinfektuan edhe shtëpinë për persona të moshuar

Prishtina

Ahmeti tregon se sot dezinfektuan edhe shtëpinë për persona të moshuar

Më: 31 mars 2020 Në ora: 20:06
Shtëpia për persona të moshuar

Kryetari i komunës së Prishtinës, ka bërë të ditur se gjatë ditës së sotme janë dezinfektuar tri Qendra për Punë Sociale.

Ahmeti tutje ka thënë se përveç tyre sot kanë dezinfektuar edhe Shtëpinë për persona të moshuar dhe pa përkujdesje familjare, ani pse kjo e fundit nuk është nën kompetencën e tyre.

Ky është postimi i plotë i tij:

Sot gjatë ditës dezinfektuam të tri Qendrat për Punë Sociale në Prishtinë. Gjithashtu, edhe pse jo në kompetencë tonën, e dezinfektuam edhe Shtepinë për persona të moshuar dhe pa përkujdesje familjare.

Faleminderit NPB! ♥️

#rriNshpi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat