Furnizimi me ujë iu rikthye banorëve të Bardhit të Madh - Bota Sot
Furnizimi me ujë iu rikthye banorëve të Bardhit të Madh

Prishtina

Furnizimi me ujë iu rikthye banorëve të Bardhit të Madh

Më: 1 prill 2020 Në ora: 13:26
Ilustrim

Kompania Rajonale Ujësjellësi “Prishtina”  bën të ditur se ekipet e mirëmbajtjes së rrjetit të ujësjellësit kanë sanuar defektin në gypin e ujit në fshatin Bardh i Madh të Komunës së Fushë Kosovës.

“Falënderime të panumërta për vullnetin dhe punën e shkëlqyeshme për punëtorët tanë, për heronjtë e kësaj periudhe tejet të vështirë. Furnizimi me ujë iu rikthye konsumatorëve të Bardhit të Madh”, thuhet në njoftimin e KRUP.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat