​Zhbllokohet puseta e kanalizimit në rrugën ”Rrustem Statovci” - Bota Sot
​Zhbllokohet puseta e kanalizimit në rrugën ”Rrustem Statovci”

Prishtina

​Zhbllokohet puseta e kanalizimit në rrugën ”Rrustem Statovci”

Më: 3 prill 2020 Në ora: 13:29
Ilustrim

Ekipet e mirëmbajtjes së rrjetit të ujërave të zeza, sapo morën informatën se ka bllokim të pusetës së kanalizimit në rrugën” Rrustem Statovci” në Prishtinë, menjëherë dolën në vendin e ngjarjes dhe e zhbllokuan pusetën e ujërave të zeza në afat rekord.

“Gatishmëria dhe vullneti i ekipeve të mirëmbajtjes së rrjetit të ujësjellësit dhe kanalizimit, i pashembullt!”, thuhet në komunikatën e KRU “Prishtina”.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat