Shpend Ahmeti njofton: 5 Qendra të Mjekësisë Familjare pajisen me pajisje që prodhojnë oksigjen ne rrymë - Bota Sot
Shpend Ahmeti njofton: 5 Qendra të Mjekësisë Familjare pajisen me pajisje që prodhojnë oksigjen ne rrymë

Prishtina

Shpend Ahmeti njofton: 5 Qendra të Mjekësisë Familjare pajisen me pajisje që prodhojnë oksigjen ne rrymë

Më: 3 prill 2020 Në ora: 18:07
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se 5 qendra të mjekësisë familjare janë pajisur me pajisje që prodhojnë oksigjen.

Ahmeti ka njoftuar se vazhdimisht është duke punuar në luftimin e coronavirusit.

Njoftimi i plotë:

Këto janë aparete oksigjen koncentrator apo pajisje të cilat prodhojnë oksigjen me rrymë.

Pesë Qendra të Mjekësisë Familjare në Prishtinë tashmë janë të pajisura me të tilla dhe pajisje të tjera të nevojshme për të trajtuar pandeminë #covid19.

#rriNshpi🏡
#Prishtina💙

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat