​S’ka shërbime në komunën e Prishtinës për ata që nuk kanë maskë e dorëza - Bota Sot
​S’ka shërbime në komunën e Prishtinës për ata që nuk kanë maskë e dorëza

Prishtina

​S’ka shërbime në komunën e Prishtinës për ata që nuk kanë maskë e dorëza

Më: 6 prill 2020 Në ora: 11:32
Ilustrim

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se prej nesër, 7 prill, si masë shtesë mbrojtëse për parandalimin e përhapjes së Covid-19, ka marrë vendim që qytetarët të cilët nuk janë të pajisur me maskë e dorëza nuk do të mund të marrin shërbime në komunën.

“Të kujdesemi për shëndetin tonë dhe të tjerëve rreth nesh”, thuhet në një postim të komunës në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat