​Inspeksioni i Prishtinës mbikëqyrë zbatimin e vendimeve kundër shpërndarjes së virusit - Bota Sot
​Inspeksioni i Prishtinës mbikëqyrë zbatimin e vendimeve kundër shpërndarjes së virusit

Prishtina

​Inspeksioni i Prishtinës mbikëqyrë zbatimin e vendimeve kundër shpërndarjes së virusit

Më: 11 prill 2020 Në ora: 14:45
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryetari i komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se inspekcioni është në terren për mbikëqyrjen e zbatimit të urdhëresave dhe vendimeve për parandalimin e shpërndarjes së virusit.

“Është në dorë të bizneseve: respektoni aktet - shmangni gjobat”, ka shkruar ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat