Kështu duket Prishtina në karantinë - Bota Sot
Kështu duket Prishtina në karantinë

Prishtina

Kështu duket Prishtina në karantinë

Më: 12 prill 2020 Në ora: 13:26
Prishtina në karantinë

Prishtina nga sot do të jetë ndryshe, pasi Ministria e Shëndetësisë ka vendosur që kryeqyteti të jetë në karantinë.

Qarkullimi i automjeteve në kryeqytet sot duket më i vogël. Ndërkohë, deri në orën 17:00 do të kenë mundësi të hynë banorët në Prishtinë ose edhe të dalin ata që nuk janë banorë të kryeqytetit.

Hyrjet dhe daljet do të jenë të ndaluara ashtu sikuse edhe grumbullimi i më shumë se dy personave afër njëri -tjetrit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat