Policia pranë një shtëpie në Tophane, dyshohet se familja kishte kontakte me të infektuarit me koronavirus - Bota Sot
Policia pranë një shtëpie në Tophane, dyshohet se familja kishte kontakte me të infektuarit me koronavirus

Prishtina

Policia pranë një shtëpie në Tophane, dyshohet se familja kishte kontakte me të infektuarit me koronavirus

Më: 12 prill 2020 Në ora: 14:17
Policia pranë një shtëpie në Tophane

Në rrugën "Lidhja e Prizrenit" në Tophane, në Prishtinë, pjesëtar të Policisë së Kosovës po qëndrojnë pranë një shtëpie, ku anëtarë të kësaj familje dyshohet se kanë pasur kontakt të drejtpërdrejt me personat që janë infektuar me koronavirus.

Këtyre të fundit u janë bërë testet dhe pritet që gjatë ditës të dalin rezultatet.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat