Ahmeti publikon fotografi nga kryeqyteti i boshatisur: Po na mungon shpirti i Prishtinës - Bota Sot
Ahmeti publikon fotografi nga kryeqyteti i boshatisur: Po na mungon shpirti i Prishtinës

Prishtina

Ahmeti publikon fotografi nga kryeqyteti i boshatisur: Po na mungon shpirti i Prishtinës

Më: 15 prill 2020 Në ora: 15:57
Prishtina

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti thotë se po i mugon gjallëria e kryeqytetit.

Ai në Facebook ka publikuar një fotografi nga Prishtina e boshatisur nga qytetarët, nga ku ka thënë se me asgjë nuk zëvendësohet shpirti i kryeqytetit.

Ahmeti thotë se mezi po pret që të tejkalohet kjo pandemi.

Postimi i Ahmetit në Facebook:

Plotë prej neve nuk ja kemi dit vlerën shpirtit të Prishtinës. E kjo po na mungon më së shumti. Kam udhëtu e jetu në disa vende por asgjë, asgjë nuk e zëvendëson shpirtin e Prishtinës. Dhe nuk po e them si kryetar. Pr. Mezi spo pres ta kalojmë këtë pandemi. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat