Komuna e Prishtinës dhe TIKA Turke shpërndajnë pako ushqimore - Bota Sot
Komuna e Prishtinës dhe TIKA Turke shpërndajnë pako ushqimore

Prishtina

Komuna e Prishtinës dhe TIKA Turke shpërndajnë pako ushqimore

Më: 16 prill 2020 Në ora: 07:31
Ilustrim

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti, ambasadori i Turqisë në Kosovë Çagrı Sakar marrin pjesë në ceremoninë e dorëzimit të pakove ushqimore për familjet në nevojë në Prishtinë nga ana e Agjencisë Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim – TIKA. (Objekti i ri i Komunës së Prishtinës, ‘Arbëri’, ora 11:00).

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat