Pandemia nga COVID-19, nxënësja e klasës së VI-të i shkruan letër Shpend Ahmetit - Bota Sot
Pandemia nga COVID-19, nxënësja e klasës së VI-të i shkruan letër Shpend Ahmetit

Prishtina

Pandemia nga COVID-19, nxënësja e klasës së VI-të i shkruan letër Shpend Ahmetit

Më: 18 prill 2020 Në ora: 13:48
Shpend Ahmet

Kreu i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka marrë një falendërim nga një nxënse e klasës VI-të për punën që po bën për parandalimin e pandemisë së shkaktuar nga COVID-19.

Një letër të tillë e ka bërë publike vetë Ahmeti, duke shprehur simpatinë e tij për mesazhin e marrë.

Dioklea Prelvukaj nxënese e klasës VI-të ka falendëruar Ahmeti për ushqimin që po ua shpërndanë familjeve në nevojë dhe për dezinfektimin e rrugëve dhe banesave të Prishtinës.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat