​Kujdes, rrugët e rrezikshme në Prishtinë - Bota Sot
​Kujdes, rrugët e rrezikshme në Prishtinë

Prishtina

​Kujdes, rrugët e rrezikshme në Prishtinë

Më: 25 prill 2020 Në ora: 14:43

Disa rrugë kanë filluar të rregullohen në Prishtinë, por ato po përbëjnë rrezik për automjetet për shkak se nuk ka shenja që tregojnë punimet në rrugë.

Në disa rrugë janë vendosur pak shenja, e në disa të tjera jo. Ndërsa, tanimë janë hequr shtresa të asfaltit duke krijuar gropa dhe rrezik për automjetet.

Këto rrugë ndodhën në lagjen e studentëve, konkretisht rruga “Agim Ramadani”, afër konvikteve studentore, si dhe rruga “Eqren Qabej”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat