Bëni kujdes, gjarpërinjë shumë helmues në Prishtinë - Bota Sot
Bëni kujdes, gjarpërinjë shumë helmues në Prishtinë

Prishtina

Bëni kujdes, gjarpërinjë shumë helmues në Prishtinë

Nga: H.O. Më: 1 maj 2020 Në ora: 19:06
Ilustrim

Një mediat sociale një grua ka bërë të ditur se në parkun e Gërmisë ka hasur në gjarpërinj shumë helmues.

Sic shkruan ajo në Facebook, djali i saj duke shëtitur qenin kishte hasur në gjarpërinj të tillë të njohur me emrin si Ursini Viper në parking, para se të hyjë në parkun e Gërmisë.

“Kini kujdes të gjithë pasi disa nga gjarpërinjtë shumë helmues janë kthyer dhe lulëzojnë në Kosovë. Djali im ishte duke shëtitur qenin tonë dhe mori këtë foto të Ursini Viper në parking, para se të hynte në Parkun e Gërmisë”, shkruan ajo./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat