​Ahmeti falënderon qytetarët, kërkon edhe pak durim

Prishtina

​Ahmeti falënderon qytetarët, kërkon edhe pak durim

Më: 1 maj 2020 Në ora: 22:55
Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka falënderuar të gjithë prishtinasit që respektuan thirrjen për mosdalje në Gërmi dhe vende të tjera për festën e 1 Majit.

Ai ka kërkuar edhe pak durim, pasi që po konsideron se tahsmë rrezikun e pandemisë e kanë lënë prapa.

Ky është postimi i tij në FCB:

Faleminderit që respektuat thirrjen tonë për mos-dalje në Germi dhe vende tjera për 1 Maj. Edhe më tutje 0 raste në Prishtinë e 7 të tjera në krejt Kosovën. Kriza si duket është pas nesh tani. Por, vazhdojmë edhe këtë vikend. Me 4 fillon relaksimi i masave. Mos te prishim për pak!

#rriNshpi

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat