Deputeti Bajqinovci publikon rrugë në Prishtinë të cilat janë ende të paasfaltuara

Prishtina

Deputeti Bajqinovci publikon rrugë në Prishtinë të cilat janë ende të paasfaltuara

Nga: A.SH Më: 20 maj 2020 Në ora: 14:35

Deputeti i LVV-së, Mefail Bajqinovci ka publikuar rrugën e cila gjendet tek “Kelanët” në lagjen “Kodra e Trimave” në Prishtinë, rrugë e cila ende është e paasfaltuar.

Ai ka bërë thirrje që kjo rrugë të asfaltohet sa më shpejtë.

Postimi i plotë:

Sot kalova në këtë rrugë të Prishtinës e cila ende është e paasfaltuar. Rruga në këtë foto gjendet tek “Kelanët” në lagjen “Kodra e Trimave”, vazhdon të mbetet e paasfaltuar. Edhe këta janë banorë të Prishtinës dhe meritojnë jetë më të dinjitetshme.
 

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat