Ahmeti nënshkruan marrëveshje me ambasadoren franceze për trajtimin e ujërave të zeza - Bota Sot
Ahmeti nënshkruan marrëveshje me ambasadoren franceze për trajtimin e ujërave të zeza

Prishtina

Ahmeti nënshkruan marrëveshje me ambasadoren franceze për trajtimin e ujërave të zeza

Më: 9 qershor 2020 Në ora: 16:30
Foto nga marrëveshja

Komuna e Prishtinës ka nënshkruar marrëveshje me Ambasadën franceze për projektin e trajtimit të ujërave të zeza.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, është takuar me Ambasadoren franceze, Marie- Christine Butel dhe kanë nëshkruar marrëveshjen.

“Kryetari Shpend Ahmeti me Ambasadoren e Republikës së Francës Marie-Christine Butel ka nënshkruar Marrëveshjen e Mirëkuptimit për projektin e trajtimit të ujërave të zeza në Prishtinë”, thuhet në njoftimin e Komunës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat