Dy fëmijë me motoçikletë midis Prishtinës - Bota Sot
Dy fëmijë me motoçikletë midis Prishtinës

Prishtina

Dy fëmijë me motoçikletë midis Prishtinës

Më: 1 korrik 2020 Në ora: 12:46
Prishtinë

Prishtina vazhdon të përballet me kaos të madh në trafikun rrugor.

Përveç kolonave të mëdha që krijohen dhe trotuara të bllokuara, e makina të parkuara në vend e pa vend, ndodhin edhe gjëra të pazakonta.

Madje, në pikë të ditës në mes të kryeqytetit, disa fëmijë janë parë duke vozitur motoçikletë, një gjë rreptësisht e ndaluar.

Këto pamje kanë tronditur qytetarët, derisa videoja po shëprndahet në rrjete sociale.

Jane femije! Kosovo Police

Posted by Vrojtuesit e lagjes - Prishtinë on Wednesday, 1 July 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat