​Zyrat e Kadastrës në Prishtinë nuk do të punojnë për dy ditë shkak të testit për COVID-19 - Bota Sot
​Zyrat e Kadastrës në Prishtinë nuk do të punojnë për dy ditë shkak të testit për COVID-19

Prishtina

​Zyrat e Kadastrës në Prishtinë nuk do të punojnë për dy ditë shkak të testit për COVID-19

Më: 8 korrik 2020 Në ora: 16:25
Ilustrim

Komuna e Prishtinës përmes në njoftimi për media ka bërë të ditur se gjatë dy ditëve të ardhshme nuk do të punojnë zyrat e Drejtorisë së Kadastrës për shkak të testimit të stafit për koronavirus.

Në njoftim thuhet të enjten dhe të premten do të punojnë vetëm sportelet që do t’i pranojnë kërkesat e qytetarëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat