Paralajmëron Ahmeti: Sonte do të ketë numër edhe më të lartë të të infektuarve në Prishtinë - Bota Sot
Paralajmëron Ahmeti: Sonte do të ketë numër edhe më të lartë të të infektuarve në Prishtinë

Prishtina

Paralajmëron Ahmeti: Sonte do të ketë numër edhe më të lartë të të infektuarve në Prishtinë

Më: 9 korrik 2020 Në ora: 21:06
Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti sonte në Rubikon ka thënë se sonte në të ketë numër më të madh të të infektuarve me koronavirus në kryeqytet.

‘’Sot mund të presim numër të madh nëse s’ka kujdes, smbahen maskat dhe distanca. Sot pres që të ketë edhe më shumë’’.

‘’Qytetarët duhet ta dijnë që ato nuk janë testet e sotit për ndodh që sot do të dalin rezultatet që i kemi bërë në QKMF në tri ditët e fundit", tha ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat