Ahmeti: Investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë - Bota Sot
Ahmeti: Investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë

Prishtina

Ahmeti: Investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë

Nga: B.F Më: 15 korrik 2020 Në ora: 14:44
Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti përmes një postimi të tij në “Facebook” ka shkruar se po asfaltohet rruga "Ilaz Kodra" në lagjen "Dardania" dhe shumë shpejt do të jetë e gatshme për qarkullim,transmeton “Bota sot”.

Ai ka thënë se investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë.

Postimi i plotë:

Po asfaltohet rruga "Ilaz Kodra" në lagjen "Dardania" dhe shumë shpejt do të jetë e gatshme për qarkullim.

Investimet dhe punët për përmirësimin e infrastrukturës rrugore në Prishtinë po vazhdojnë, prandaj edhe falenderojmë të gjitha ekipet në terren për përkushtimin dhe punën e palodhshme.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat