​Vërshime pas shiut në Prishtinë

Prishtina

​Vërshime pas shiut në Prishtinë

Më: 23 korrik 2020 Në ora: 19:32
​Vërshime pas shiut në Prishtinë

Një shi i madh i cili para pak çastesh ka rënë furishëm në Prishtinë, ka bllokuar disa rrugë të kryeqytetit.

Njëri nga lexuesit, ka dërguar disa video nga lagjja “Tasligje”, ku shihet se rrugët janë vërshuar dhe kalimi me veturë është i pamundur.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat