Ahmeti: Njofton qytetarët si të bëhen pagesat e tatimit në pronë

Prishtina

Ahmeti: Njofton qytetarët si të bëhen pagesat e tatimit në pronë

Nga: B.F Më: 23 korrik 2020 Në ora: 20:15
Shpend Ahmeti

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi të tij në facebook ka bërë të ditur se faturat e tatimit në pronë mund t’i shkarkoni online ose merrni në E-kiosk.

Ai ka thënëqë pagesat mund të bëhen përmes  ebanking ,postës apo bankës,transmeton “Bota sot”.

Postimi i plotë:

Për të reduktuar lëvizjet në hapësira të mbyllura, ju rikujtojmë se faturën e tatimit në pronë mund të e shkarkoni online ose merrni në E-kiosk.

Poashtu, pagesat mund të bëhen me ebanking, postë apo bankë, në mënyrë që të kursejmë kohën dhe respektojmë masat mbrojtëse kundër #covid19.

E kemi obligim të e mbrojmë veten dhe të tjerët rreth nesh!

Për të reduktuar lëvizjet në hapësira të mbyllura, ju rikujtojmë se faturën e tatimit në pronë mund të e shkarkoni...

Posted by Shpend Ahmeti on E enjte, 23 korrik 2020
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat