Prishtina po lahet!

Prishtina

Prishtina po lahet!

Nga: N.Sh Më: 25 korrik 2020 Në ora: 12:37
Pamje nga Prishtina

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka njoftuar se janë duke u larë dhe dezinfektuar rrugët dhe trotuaret e Prishtinës.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka publikuar edhe disa fotografi ku shihet se si po lahen rrugët.

“Po e bëjmë edhe një larje të thellë dhe dezinfektim të rrugëve e trotuareve. #prishtina”, shkruan ai.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat