Policia ndërprenë ahengun në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë

Prishtina

Policia ndërprenë ahengun në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë

Më: 1 gusht 2020 Në ora: 22:28
Foto

Policia sonte ka ndërprenë një festë në shkollën “Gjin Gazulli” në Prishtinë.

Kjo festë ishte surprizë dhe ishte organizuar për drejtoreshën e kësaj shkolle e cila ka dalë në pension dhe e ka ditëlindjen sot.

Stafi i kësaj shkolle ishte mbledhur duke mos respektuar vendimin e qeverisë për të iu shmangur tubimeve.

Pjesëmarrësit i janë bindur urdhrit të policisë dhe janë larguar menjëherë.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat