Disa prishtinas për dasëm nuk e bëjnë hesap as koronavirusi

Prishtina

Disa prishtinas për dasëm nuk e bëjnë hesap as koronavirusi

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 00:28
Foto ilustrim

Duket se disave në Prishtinë nuk po ju bën përshtypje situata me pandeminë.

Ata të mbledhur në oborrin e një shtëpie në lagjen “Mati 1” në kryeqytet ku gumëzhinte me të madhe muzika dhe dëgjohej në tërë lagjen, ia kërcasin valles pa përtuar.

Lexuesit e kanë dërguar pamje ku shihen se si edhe kur gjatë kohës kur edhe arrin policia ata nuk e ndalin fare vallen.

Nuk dihet sa ka qenë numri i pjesëmarrëve në atë tubim.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat