Edhe sot ka aksion të policisë dhe inspektoratit në Prishtinë - Bota Sot
Edhe sot ka aksion të policisë dhe inspektoratit në Prishtinë

Prishtina

Edhe sot ka aksion të policisë dhe inspektoratit në Prishtinë

Më: 2 gusht 2020 Në ora: 22:01
Foto ilustrim

Edhe sot në Prishtinë është duke vazhduar aksioni i policisë dhe inspektoratit për të monitorimin e zbatimit të masave anti-covid të përcaktuara nga Qeveria.

Pos kryeqytetit, media mëson se aksione të tilla janë duke vazhduar edhe sonte në qytetin e Fushë Kosovës. Ata veçse kanë shkuar në rrugën “Dardania” për të filluar inspektimet.

Cak janë kafenetë të cilat nuk po e respektojnë rregulloren e ministrisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat