​Shiu bllokon disa rrugë në kryeqytet - Bota Sot
​Shiu bllokon disa rrugë në kryeqytet

Prishtina

​Shiu bllokon disa rrugë në kryeqytet

Më: 5 gusht 2020 Në ora: 10:12
Foto nga vendi i ngjarjes

Reshjet e shiut që filluan mbrëmë kanë shkaktuar probleme në kryeqytet.

Ato kanë vërshuar disa rrugë, duke bllokuar qarkullimin e këmbësorëve, por edhe automjeteve.

KosovaPress ju sjell disa fotografi dhe video ku shihet rruga, trotuari dhe hyrja e një lokali ne Prishtine i cili është vërshuar nga shiu.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat