Pamje të rënda: Sulmohet një fëmijë 7 vjeҫ nga qentë endacak në Prishtinë - Bota Sot
Pamje të rënda: Sulmohet një fëmijë 7 vjeҫ nga qentë endacak në Prishtinë

Prishtina

Pamje të rënda: Sulmohet një fëmijë 7 vjeҫ nga qentë endacak në Prishtinë

Nga: H.O. Më: 12 gusht 2020 Në ora: 21:36
Ilustrim

Në një publikim në rrjetet sociale, bëhet e ditur se është sulmuar një fëmijë 7 vjeq në lagjen Taukbaqe nga qentë endacakë.

Janë publikuar edhe disa pamje të rënda nga sulmi.

“Sot rreth orës 17:30 në lagjen Taukbaqe është sulmuar dhe kafshuar fëmiu nga qenët endacak Tinka Bulliqi 7 vjeqe kush mban përgjegjësinë për këto raste ?!?!?!?!?! - Shpend A. Ahmeti Selim Pacolli Adonis Tahiri”, thuhet në postimin e tij një qytetar./Bota sot

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat