100 euro gjobë dhe konfiskim i targave pasi e hodhi dheun në tokë publike

Prishtina

100 euro gjobë dhe konfiskim i targave pasi e hodhi dheun në tokë publike

Më: 8 shtator 2020 Në ora: 12:03
Foto Ilustrim

Është duke vazhduar shpërndarja e gjobave nga Drejtoria e Inspeksionit në Prishtinë.

Një e tillë në vlerë 100 euro u shpërnda sot në drejtim të dikujt që hodhi dhe në tokë publike.

Kjo gjë u bë pa leje nga organi kompetente.

“Gjobë dhe konfiskim i targave”, shkroi Drejtori i Inspeksionit në Prishtinë, Adonis Tahiri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat