Kthehen lypësit në sheshet e Prishtinës

Prishtina

Kthehen lypësit në sheshet e Prishtinës

Më: 28 tetor 2020 Në ora: 19:07
Lypës në shesh të Prishtinës

Nuk janë parë që nga fillimi i pandemisë, por lypësit kanë filluar të kthehen në sheshet e qytetit të Prishtinës.

Një video që ka arritur në adresë të lajmi.net tregon pamjet e një lypësi të shtrirë në shesh.

Derisa, sipas lexuesit i cili e ka dërguar videon në shesh nuk është aktualisht asnjë polic.

Sipas të dhënave, numri i lypësve në sheshet dhe rrugët e Prishtinës është shumë i madh. 

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat