Ahmeti: Probleme me rrjetin, së shpejti do lëshohet rryma

Prishtina

Ahmeti: Probleme me rrjetin, së shpejti do lëshohet rryma

Më: 21 nëntor 2020 Në ora: 23:40
Foto ilustrim

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka bërë të ditur se rryma do të lëshohet së shpejti në lagjet që ka ndërprerje.

Ahmeti njofton se sipas informatave nga KEDS disa herë kanë lëshuar rrymën por nuk po e mban rrjeti.

“Sipas informatave nga KEDS disa herë pasi e kanë lëshuar rrymën nuk po e mban rrjeti.

KOST nuk ka mundur ta rregullojë, ndërsa KEDS po punon në një lidhje alternative dhe gjithmonë sipas KEDS rryma do të lëshohet shpejtë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat