Rikthehet furnizimi me energji në Bregun e Diellit dhe Velani

Prishtina

Rikthehet furnizimi me energji në Bregun e Diellit dhe Velani

Më: 13 shkurt 2021 Në ora: 22:10
Foto ilustrim

KEDS-i njofton se është rikthyer furnizimi me energji në Bregun e Diellit dhe Velani.

Sipas tyre kjo ka ndodh pas një angazhimi maksimal nga ekipet e terrenit.

Ata njoftuan se u arrit të sanohet defekti i paraqitur në trafon që furnizon një pjesë të konsumatorëve të Bregut të Diellit dhe Velanisë.

KEDS-i, falenderon konsumatorët për mirëkuptimin e tyre!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat