Në Prishtinë ka filluar shpërndarja e pakove ushqimore dhe higjenike për familjet e izoluara si pasojë e infektimit me Covid

Prishtina

Në Prishtinë ka filluar shpërndarja e pakove ushqimore dhe higjenike për familjet e izoluara si pasojë e infektimit me Covid

Nga: A.SH Më: 8 mars 2021 Në ora: 14:24
Foto

Në Prishtinë ka filluar shpërndarja e pakove ushqimore dhe higjenike.

Këtë e bëri të ditur kryetari I Pirhstinës, Shpend Ahmeti.

Postimi në Facebook:

Prej sot kemi filluar me shpërndarjen e pakove ushqimore dhe higjenike për familjet me asistencë sociale, familjet e izoluara si pasojë e infektimit me Covid, familjet nga komunitetet pakicë dhe familjet që kanë dërguar kërkesën për ndihmë tek Drejtoria për Mirëqenie Sociale

#prishtina💙

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat