Ia mbyllën lokalin në Prishtinë, shpërthen gastronomi: O debilla, o idiota…

Prishtina

Ia mbyllën lokalin në Prishtinë, shpërthen gastronomi: O debilla, o idiota…

Më: 21 maj 2021 Në ora: 23:34
Vendimi për mbylljen e lokalit

Inspektorati në Prishtinë sonte ia ka mbyllur për 48 orë kafenenë gastronomit Dekorim Sahiti.

Pas këtij veprimi ai ka shpërthyer i mllefosur në Facebook.

Sahiti ka kritikuar Qeverinë se nuk i ka ndihmuar asgjë dhe se kanë pasur shumë humbje prej fillimit të pandemisë.

Postimi i tij:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat