Policia e Inspektorati te Bon Vivanti në Prishtinë

Prishtina

Policia e Inspektorati te Bon Vivanti në Prishtinë

Më: 18 shtator 2021 Në ora: 22:01
Foto ilustrim

Pas orës 20:00 pjesëtarë të policisë së Kosovës bashkë me Inspektoratin ua kanë mësyrë lokaleve të kryeqytetit. Ata janë parë edhe tek lokali “BonVivant”, i cili u pati mbyllur para disa ditësh.

Të njëjtit kanë dalë për të parë nga afër se sa po respektohen masat anti-Covid në vendin tonë.

Ditëve të fundit dukshëm është rritur ndjeshëm aktiviteti i inspektorëve.

Vlen të përmendin faktin se përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovë janë shënuar 11 raste të vdekjes nga Covid19 si dhe 259 raste të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat