Hapet qendra e votimit në Fakultetin e Edukimit në Prishtinë

Prishtina

Hapet qendra e votimit në Fakultetin e Edukimit në Prishtinë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 07:14
Prishtinë

Është hapur qendra më e madhe e votimit në Prishtinë.

Këtë vit të gjithë personat që kanë votuar në sallën 1 Tetori, janë zhvendosur në Fakultetin e Edukimit.

Kjo pasi në vendvotimin e mëhershëm po bëhet vaksinimi kundër COVID-19.

Janë gjithsej 5 vendvotime dhe 4300 votues në këtë qendër.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat